Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego! Amatorzy zbudowali arkę, a profesjonaliści Titanica!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy wam też się zgadza?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Komputer i Internet / Strony www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gajusz Mariusz
Profesor Doktor HabilitowanyDołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1554
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rzym.

PostWysłany: Śro 15:01, 22 Mar 2006    Temat postu: Czy wam też się zgadza?

[link widoczny dla zalogowanych]

Sprawdźcie czy wasz charakter odpowiada waszemu imieniu?

Mnie zgadza się w 98%.


Opis imienia: MARIUSZ

Imieniny obchodzi: 01.19, 12.31,

Osobowość: Ten, co jeździ konno
Charakter: 93 %
Promieniowanie: 96%
Rezonans: 93 000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Intuicja-Intelekt- Towarzyskość - Uczu­ciowość
Totem roślinny: Pokrzywa
Totem zwierzęcy: Koń
Znak: Rak
TYP: Na ogół są to ludzie aktywni i ruchliwi. Inaczej mówiąc, mężczyźni-strzały, posłańcy, a że ich totemem jest koń, łatwo pojąć, że jest to jedno z najbardziej dynamicznych imion. Ale nie zawsze są łatwi w obejściu, niczym ich totem roślinny - pokrzywa.
PSYCHIKA: Do dobrego samopoczucia potrzebują uczestnictwa w życiu świata - muszą do wszystkiego się mieszać, doradzać, wybierać, zmieniać, inaczej czują się niepotrzebni, a więc nieszczęśliwi. Ich słabym punktem jest duma, pragnienie imponowania i zyski­wania aprobaty.
WOLA: Aby być w pełni skuteczna, wymaga poparcia ze strony pobudliwości i aktywności.
POBUDLIWOŚĆ: Wielka. Nieraz uciekają, zanim stwierdzą, jakiej natury niebezpieczeństwo im zagraża. Ich przyjaźń jest nietrwała, nie lubią zbyt długo oglądać tych samych twarzy. A że do tego są egocent­rykami, nie jest łatwo być ich przyjacielem.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Na szczęście zrównoważo­na. Wnosi spokojniejszą nutę do osobowości tych uroczych koników, pozwalając na ujeżdżenie ich.
AKTYWNOŚĆ: Zależna od umiłowania zawodu. Jeśli go nie lubią, będą zmieniać go, dopóki nie znajdą swej namiętności. Marzą o zajmowaniu się spektaklami: śpiewaniu, tańcu, pasjonują ich zawody artystyczne i związane z modą. Lubią podróże i zmia­ny.
INTUICJA: Nadmierna, powoduje u tych chłopców nadwrażliwość, która oddala ich od ojca i przybliża do matki.
INTELIGENCJA: Wyjątkowa, zaskakująca szybkoś­cią rozumienia; zarazem analityczna i syntetyczna, pozwala im na wszelkie operacje myślowe.
UCZUCIOWOŚĆ: Są bardzo zaborczy. Rodzice po­winni dbać o to, by życie tych chłopców nie było podporządkowane jedynie kaprysom ich uczucio­wości.
MORALNOŚĆ: Ich wrodzony egoizm powoduje, że osądzają wydarzenia z własnego punktu widzenia, zabarwionego hedonizmem, i chętnie za cel życia postawiliby poszukiwanie przyjemności.
ZDROWIE: Powinno być doskonałe, ale wciąż spra­wia Im drobne kłopoty. Szybko się męczą, są podatni na przemęczenie umysłowe. Powinni często sprawdzać ciśnienie krwi. Mają tendencję do tycia. Słaby punkt: oczy.
ZMYSŁOWOŚĆ: Stwarza trochę problemów, gdyż ich charakter cechuje pewna chwiejność, z którą trzeba walczyć. Od najmłodszych lat należy rozwijać w nich cechy męskie za pomocą sportu i racjonalnego trybu życia, i nie pozwalać im na popadanie w niebezpieczny narcyzm.
DYNAMIZM: Ma w sobie coś z ekshibicjonizmu, popycha Ich niekiedy do robienia z siebie widowiska i do tysiąca ekstrawagancji, nie zawsze w dobrym guście. Brakuje im obiektywizmu, bywają nawet nie­sprawiedliwi, tak dalece pewni są swej racji.
TOWARZYSKOŚĆ: Mają wszelkie dane ku temu, by być uroczymi ludźmi, nawet jeśli nieraz ten urok jest trochę mglisty. Lubią wystawne przyjęcia, oryginalne dama, plotki i obmawianie.
PODSUMOWANIE: Nie należy za bardzo zwracać uwagi na to, co mówią i co robią, trzeba natomiast dawać im odczuć, że nie powinni zawsze "odgrywać ważniaków"!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mr Gumby
MagisterDołączył: 04 Paź 2005
Posty: 683
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:37, 22 Mar 2006    Temat postu:

Opis imienia: KRZYSZTOF


Imieniny obchodzi: 07.25,


Osobowość: Ten, co niesie życie ( wg mnie "ten, co niesie humor Cool )
Charakter: 89 %
Promieniowanie: 91 %
Rezonans: 72 000 drgań/sek.

Kolor: Niebieski ( niestety nie zgadza się)
Główne cechy: Wola 0 Zmysłowość - Zdrowie - Uczucio­wość ( a gdzie poczucie humoru? Razz )
Totem roślinny: Kasztanowiec ( Laughing )
Totem zwierzęcy: Łoś ( podwójny Laughing )
Znak: Baran ( umarłem ze smiechu Laughing - co to za bzdury? )
TYP: Pasjonuje ich wszystko, co związane z życiem. Są bardzo aktywni, toteż trzeba im dawać możność samorealizacji. Najlepiej definiują ich słowa, które Romain Rolland włożył w usta swego bohatera, Jana-Krzysztofa, który umierając szepnął: "Kiedyś wrócę, by znów walczyć".
PSYCHIKA: Ekstrawertycy, otwarci na świat, ale jednocześnie zdolni do refleksji, gdy trzeba. Nie ulega­ją wpływom. Groźbami nie zmusi się ich do działania, trzeba umiejętnie ich zachęcić. Potrzebują zrozumienia i miłości, nawet jeśli sprawiają wrażenie nieprzystę­pnych.
WOLA: Związana z pragnieniem, aby być pierwszym ich wola wymaga publiczności, od niej zależy, i nieraz załamuje się, gdy jej zabraknie.
POBUDLIWOŚĆ: Zbyt silna i skierowana na nich samych. Z dużym trudem przychodzi im obiektywizm. Pomimo to są raczej altruistami.
INTELIGENCJA: Doskonała pamięć syntetyczna, która wszystko notuje i klasyfikuje.
UCZUCIOWOŚĆ: Miłość i nienawiść długo się w nich rodzą, ale zawsze są trwałe. Są zazdrośni. Laughing - ale bzdura
MORALNOŚĆ: Posiadają zdolność panowania nad sobą i poczucie obowiązku, a także zmysł rodzinny. Są doskonałymi ojcami, stanowczymi i czułymi. Świetnie potrafią dobierać przyjaciół i są im wierni.
ZDROWIE: Doskonałe, powinni tylko unikać prze­ziębień. Ze względu na wątrobę należy wykluczyć nadużywanie jedzenia czy alkoholu. Uważać na papie­rosy! Laughing
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Nie są przekorni i dość łatwo dają się przekonać. Bardzo przeżywają niepowo­dzenia. Nie należy pozwalać im na rozpamiętywanie porażki, lecz podsunąć nowy sposób spojrzenia na to, do czego dążą.
AKTYWNOŚĆ: Bardzo pociągają ich zawody me­dyczne i para medyczne, są doskonałymi ginekolo­gami. Potrafią narzucić sobie dyscyplinę, konieczną w zawodach chirurga, odkrywcy, badacza, nauczycie­la. - hah...idę na ginekologię Laughing - bzdury, jeszcze raz bzdury
INTUICJA: Są obdarzeni dużą intuicją i zadziwiają­cym węchem, a także wyczuciem psychologicznym. Bądźcie z nimi szczerzy! - no tutaj się zgodze, choć nie zawsze tak jest Cool
ZMYSŁOWOŚĆ: Przez całe życie sprawia im kłopoty. Niczym ich totem, łoś, gotowi są walczyć na śmierć i życie o swą dominację seksualną. Wcześnie dojrzewa­ją. Uczucia opiekuńcze rozwijają się u nich równolegle do pragnienia agresji. Shocked Shocked Shocked Laughing
DYNAMIZM: Osiągają sukces dzięki pracy i szczęś­ciu. Wielką wagę ma dla nich problem wyboru zawo­du, powinien być trafny, gdyż inaczej mają trudności z przestawieniem się na inne tory.
TOWARZYSKOŚĆ: Mają co innego do roboty niż tracenie czasu na rozmowy. - Shocked głupota...
PODSUMOWANIE: To podróżnicy. Przemierzają świat, aby chwycić sens istnienia, zrozumieć życie. Niech was nie dziwią pytania, zadawane przez nich wszystkiemu, co żyje. Chcą zrozumieć i po to żyją. - gówno prawda...

sprawdziło się może w 10 procentach...ale głupoty Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agusia
Technik MechanikDołączył: 24 Lut 2006
Posty: 216
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ze smutnie płynącego życia

PostWysłany: Śro 15:37, 22 Mar 2006    Temat postu:

AGNIESZKA


Imieniny obchodzi: 01.21, 03.06, 04.20,


Osobowość: Ta, co lata wysoko
Charakter: 96%
Promieniowanie: 95%
Rezonans: 88 000 drgań/sek.
Kolor: Zielony
Główne cechy: Wola - Pobudliwość - Zdolność reakcji
Totem roślinny: Tytoń
Totem zwierzęcy: Gołąb pocztowy
Znak: Waga
TYP: Na ogół należą do typu cholerycznego, o szyb­kich reakcjach. Są ruchliwe, nie mogą usiedzieć w miej­scu. Wydaje im się, że mają coś do przekazania światu. Stąd podobieństwo do gołębia pocztowego.
PSYCHIKA: Nie są łatwe w pożyciu! Przechodzą szybko od szalonego podniecenia do głębokiej depre­sji. Bez przerwy trzeba się nimi zajmować, inaczej to one się wami zajmą... a to dużo gorsze! Właściwie są introwertyczkami, zapatrzonymi w swój wewnętrzny światek. Sprawiają wrażenie osób bardzo pewnych siebie, ale często są to pozory.
WOLA: Często przeradza się u nich w upór.
POBUDLIWOŚĆ: Silna, nieraz nawet zbyt silna. Trzeba dużego wysiłku, by je uspokoić, gdy się zdenerwują.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Reagują przesadnie, pod wpływem nagłych impulsów.
AKTYWNOŚĆ: Może być "oszałamiająca", ale może też być blefem, służącym do zamaskowania pragnienia ucieczki. Rodzice powinni kontrolować sposób spędzania czasu tych dziewcząt, ale tak, by nie odniosły one wrażenia, że się je szpieguje.
INTUICJA: Obdarzone są zadziwiającą intuicją i zna­czną siłą uwodzicielską, niepokojącą ruchliwością, nieuchwytne jak dym tytoniowy... Bywają nieco prze­sądne.
INTELIGENCJA: Mają umysł syntetyczny, wszyst­ko nim ogarniają, wszystko rozumieją, ale często potykają się o jakiś drobiazg, którego nie lubią i który odrzucają. Mają średnio dobrą pamięć, ale są zachłannie ciekawe. Od młodości należy wpajać im dyscyplinę.
UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo nierówna. Jednego dnia wielka miłość, drugiego ogromna rozpacz. Chętnie grają na uczuciach, aby manipulować otoczeniem. Lubią otaczać się przyjaciółmi, ale często ich zmienia­ją. Porażki doprowadzają je do rozpaczy, ale wkrótce się z niej otrząsają.
MORALNOŚĆ: Posiadają zmysł moralny, ale nieraz głoszone zasady nie znajdują potwierdzenia w działa­niu. Pewien oportunizm moralny doprowadza je cza­sem do burzliwych przygód, ku zmartwieniu rodziców i mężów!
ZDROWIE: Na ogół dobre, ale często przez własną nieostrożność ulegają wypadkom. Uważać przy pro­wadzeniu samochodu! Częste złamania nóg. Dbać o nerki.
ZMYSŁOWOŚĆ: Również w tej dziedzinie nagłe decyzje, uniesienia, nieraz tłumione. Często występuje zbyt wielka rozbieżność między ich życiem na pełnych obrotach a inercją otaczających osób.
DYNAMIZM: Odpowiadają im zawody wymagające ruchliwości i żywotności: mogą być stewardesami dziennikarkami, przedstawicielkami handlowymi.
TOWARZYSKOŚĆ: Marzą o domu pełnym przyjaciół, pod warunkiem zmieniania, co pół roku domu i co tydzień przyjaciół!
PODSUMOWANIE: Te "gołębie pocztowe" wiodą ożywioną egzystencję i nieraz burzliwe życie rodzinne, ale trudno się nudzić w ich towarzystwie, gdyż są pełne wdzięku...

sam ocen czy sie zgadza


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vampire_count
MagisterDołączył: 06 Lut 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KRK

PostWysłany: Śro 17:12, 22 Mar 2006    Temat postu:

Pic na wodę nie ma mojego imienia jest Bartłomiej a nie ma Bartosza. Ha, skandal!! Osobom nie zorientowanym przypominam z całą stanowczościa, że to nie są te same imiona!

ale polecam [link widoczny dla zalogowanych]

Mnie się sprawdziło w 99% Smile - 1 October

"... Zmysłowy, wrażliwy, pragnie być samodzielnym ..."

Usposobienie jego jest dość melancholijne i zamknięte w sobie. Wyróżnia się przy tym swą wrażliwością - zwłaszcza reaguje na uczucia sympatii lub antypatii i sam odczuwa je silnie.

Subtelny, dobroduszny, harmonijny lubi dobre towarzystwo ludzi kulturalnych i wysoko wykształconych - a w swych przy wiązaniach jest stary. Wyróżnia się swym poczuciem kolorytu i dobrym smakiem. Jest zmysłowy i uczuciowy - a zmysły jego są bardzo subtelne, zwłaszcza smak i powonienie.

Bystry, zręczny, nierzadko okazuje skłonności do miłosierdzia i przejmuje się troskami innych. Przy tym wszystkim jest to człowiek odważny, zacięty, nierzadko o skłonnościach do gwałtowności lub destrukcyjnych. Mimo spokojne i harmonijne zachowanie się na-zewnątrz - skłonności te przejawiają się od czasu do czasu.

Trzeba dodać, że urodziny dzisiejsze wykazują dwie krańcowości. Jedna z nich to człowiek uganiający się za przyjemnościami, a jednocześnie okazujący wielkie zamiłowanie do ceremonii, formalności życiowych, tradycji i przyjętych obyczajów.

Druga zaś - to człowiek subtelny, niezwykle uzdolniony, uduchowiony, poszukujący jedności w całym bycie i dążący do syntezy. Ten ostatni typ odznacza się niezwykłą intuicją, która nawet może przejść w jasnowidzenie - w miarę wzrastającego uduchowienia.

Co mu grozi? Jego najlepsze uczucia i skłonności zostaną niedocenione przez otoczenie. Grozi mu również utrata dziedzictwa, albo też strata osoby kochanej - ewentualnie jej choroba.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mr Gumby
MagisterDołączył: 04 Paź 2005
Posty: 683
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 17:18, 22 Mar 2006    Temat postu:

Vampire_count napisał:
Pic na wodę nie ma mojego imienia jest Bartłomiej a nie ma Bartosza. Ha, skandal!! Osobom nie zorientowanym przypominam z całą stanowczościa, że to nie są te same imiona!nie to same...ale Bartek odnosi się do tego i tego imienia Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vampire_count
MagisterDołączył: 06 Lut 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KRK

PostWysłany: Śro 17:22, 22 Mar 2006    Temat postu:

Mr Gumby napisał:
nie to same...ale Bartek odnosi się do tego i tego imienia Wink


Muszę Mr Gumby sprostować Bartek (mówiac poprawnie gramatyczne) mówi się na Bartłomieja. Mówiac na mnie Bartek popełnia się błąd gramatyczny (nigdy tego nikomu nie wypominam jeśli tak na mnie mówi - są Bartosze którym to przeszkadza, ale zgodnie z regułami języka polskiego to niedopuszczalne Smile ) to coś takiego jak na Zdzisława mówić Ziutek. Gajusz zresztą powinien mnie poprzeć Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gibemarvel
Profesor Doktor HabilitowanyDołączył: 26 Sie 2005
Posty: 2866
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 17:34, 22 Mar 2006    Temat postu:

Jak weszłam na tą stronę i przeczytałam te bzdury to mnie aż zniechęciło. Ale wrócę do tego i zamieszczę co jest nie tak i co im się ...udałoRazzRazz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
czarnooka
Profesor Doktor HabilitowanyDołączył: 05 Sie 2005
Posty: 2589
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro 20:03, 22 Mar 2006    Temat postu:

hahaha a mi sie jakos poniekad zgadza nie czytajcie sie przerazicie.... tj juz nikt nie ebdzie ze mna gadac...Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mr Gumby
MagisterDołączył: 04 Paź 2005
Posty: 683
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:46, 22 Mar 2006    Temat postu:

Vampire_count napisał:
Mr Gumby napisał:
nie to same...ale Bartek odnosi się do tego i tego imienia Wink


Muszę Mr Gumby sprostować Bartek (mówiac poprawnie gramatyczne) mówi się na Bartłomieja. Mówiac na mnie Bartek popełnia się błąd gramatyczny (nigdy tego nikomu nie wypominam jeśli tak na mnie mówi - są Bartosze którym to przeszkadza, ale zgodnie z regułami języka polskiego to niedopuszczalne Smile ) to coś takiego jak na Zdzisława mówić Ziutek. Gajusz zresztą powinien mnie poprzeć Very Happy


owszem mówi się, ale przyjęlo się u nas móiwć i na Bartosza Bartek...a nie ...Bartoszek Wink Podobnie np. na Olgę mówi się potocznie...Ola Wink

a co ma Gajusz do tego... ja też z tych samych studiów jestem przecież Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vampire_count
MagisterDołączył: 06 Lut 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KRK

PostWysłany: Śro 22:16, 22 Mar 2006    Temat postu:

Mr Gumby napisał:
a co ma Gajusz do tego... ja też z tych samych studiów jestem przecież Cool


A to przepraszam Embarassed Gajusz się bardziej z tą polonistyką pokazuje jeszcze raz przepraszam . Wybacz mi...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ancient tragedy
Technik MechanikDołączył: 27 Paź 2005
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 22:22, 22 Mar 2006    Temat postu:

Cytat:
GRZEGORZ

Imieniny obchodzi: 01.02, 02.13, 03.12, 04.24, 05.09, 05.25, 09.03, 11.17, 11.28, 12.19,

Osobowość: Ten, co oznajmia wiosnę
Charakter: 94%
Promieniowanie 87%
Rezonans: 73 000 drgań/sek.
Kolor: fioletowy
Główne cechy: Wola - Dynamizm - Aktywność - Zdrowie
Totem roślinny: Morwa
Totem zwierzęcy: Kukułka
Znak: Baran
TYP: Sangwinicy, raczej oschli. Nieraz używają lodowatego tonu, który zbija z tropu lub irytuje. Nie zależy Im zresztą na tym, aby się podobać. Bywają też mściwi. Mają sztywne zasady i chętnie wpajają je innym, w razie potrzeby kijem. Ich dewizą mogłoby być: "Dłoń z betonu w stalowej rękawicy".
PSYCHIKA: Cudze życie jest głównym przedmiotem ich zainteresowania - w tym sensie są ekstrawertykami. Są szefami, którzy myślą tylko o komenderowaniu podwładnymi.
WOLA: Zazwyczaj bardzo silna, żeby nie powiedzieć despotyczna. Zarówno w odniesieniu do nich samych, jak i do otoczenia. Ale to wola bez odrobiny dyplomacji, co powoduje wiele dramatów, kłótni i nawet dymisji!
POBUDLIWOŚĆ: Średnia, ale może zabarwić namiętnością Ich ostre wypowiedzi.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Silna. Są obiektywni, gotowi wszystko poświęcić dla idei, nawet swych bliźnich! Nie znoszą ludzi "letnich", ani też sprzeciwów.
AKTYWNOŚĆ: Mają duże zdolności do pracy w zespole, zwłaszcza w swoim zespole. Liczy się dla nich tylko rezultat, dlatego mogą być zarówno technikami jak literatami czy naukowcami. Ich prawdziwym celem jest samorealizacja i wypełnienie swej misji.
INTUICJA: Nieraz kieruje nimi natchnienie. Zdarza się im błyskawicznie rozwiązywać niezwykle złożone problemy.
INTELIGENCJA: Analityczna. Urodzeni konstruktorzy, obdarzeni doskonałą pamięcią, niestrudzoną ciekawością i stałą czujnością. Ich ulubionym hasłem jest: "Za wiele mówicie o swych prawach, a za mało o obowiązkach".
UCZUCIOWOŚĆ: Nie znoszą niesprawiedliwości, co prowadzi ich do egalitaryzmu uczuciowego. Nie lubią być pupilkami rodziców, ale nie chcą też być traktowani gorzej niż rodzeństwo.
MORALNOŚĆ: Przejawia się kategorycznymi ocenami: "Tak się robi", "Tak się nie robi". Rygoryzm moralny należy do ich systemu filozoficznego.
ZDROWIE: Często je zaniedbują. Potrzeba im świeżego powietrza. Z racji gwałtowności charakteru nieraz ulegają wypadkom.
ZMYSŁOWOŚĆ: Nie lubią komplikacji, ich seksualność najlepiej można określić wyrażeniem "miłość po huzarsku".
DYNAMIZM: Prawdziwe bomby. Problem nie leży w tym, czy wybuchną, ale kiedy wybuchną.
TOWARZYSKOŚĆ: Nie lubią tracić czasu z ludźmi, którym nie mają nic do powiedzenia. Niemniej uprzejmość zmusza ich do podporządkowania się pewnym regułom. Są pewnymi i wiernymi, ale tyranicznymi i dość męczącymi przyjaciółmi.
PODSUMOWANIE: Nie są łatwi w pożyciu, ale przynajmniej nigdy się człowiek z nimi nie nudzi. To ludzie dążący do celu, twórcy zapowiadający nową erę.

zgadza sie max. 10% - reszta to bzdury...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cleopatra
Zasłużony weteranDołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4689
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Alex.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 22:56, 22 Mar 2006    Temat postu:

Wink Razz Wink Ale numer!!!!!!!! Mojego imienia nie uwzglednili.

Widocznie jestem poza wszelkimi normami ziemskimi, hihihi Wink

PS. CZARNA - mozesz to sprawdzic ale prosze - nie podawaj mego imienia. PROSZE i dzieki Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gajusz Mariusz
Profesor Doktor HabilitowanyDołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1554
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rzym.

PostWysłany: Czw 14:42, 23 Mar 2006    Temat postu:

Cleo a co ?? Twoje imię to jakaś tajemnica ?? Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vampire_count
MagisterDołączył: 06 Lut 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 16:56, 23 Mar 2006    Temat postu:

Gajusz Mariusz napisał:
Cleo a co ?? Twoje imię to jakaś tajemnica ?? Smile


Nie Gajusz rzeczywiście nie ma w imienniku imienia Kleopatra. Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cleopatra
Zasłużony weteranDołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4689
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Alex.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 19:56, 23 Mar 2006    Temat postu:

Wink I slusznie to zauwazyles, chociaz......... Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Komputer i Internet / Strony www
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin