Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego! Amatorzy zbudowali arkę, a profesjonaliści Titanica!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polskie reklamy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Film i Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pozi
Inżynier



Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 388
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 2:10, 02 Wrz 2005    Temat postu: Polskie reklamy

Dostaję drgawek gdy widzę w telewizji przerwę reklamową. Na szczęście rzadko oglądam TV bo musiałnym się leczyć na padaczkę. Dlaczego emitowane u nas reklamy są takie besnadziejne. Większość po prostu zniechęca do jakiegoś produktu zamiast zachęcać do kupna. 90 procent polskich reklam albo poraża głupotą albo jest tak standardowa że robi sieniedobrze (wszystkie proszki do prania czy farby do włosów) Zagraniczne reklamy adoptowane do naszych warunków tez na ogół zwalają z nóg. Widziałem dzisiaj Herbal Essences czy jakoś tak z babką która jęczy jak myje głowę... Nie wiem czy wszyscy copywriterzy u nas są psychiczni? Przecież możan robićnaprawdę swietne reklamy o czym przekonać się można oglądając "niezakazane reklamy" na Polsacie, dawniej "Kamil tropi..." czy choćby na całonocnym sesnsie w kine z serii "noc reklamożerców". Z reklam które mi się podobały pamiętam +GSM z muzyką INXS-never tear us apart albo reklamę społeczną gdy kolesiowi do wanny syn wysypuje kosz ze śmieciami. Ale kiedy to było??? Teraz jak słyszę że "grosz do grosza będzie kokosza" albo "czy jest na sali ładowarka" to kolacja podchodzi mi do gardła...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
czarnooka
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 05 Sie 2005
Posty: 2589
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 7:10, 02 Wrz 2005    Temat postu:

hahahhaha okj tak pozi gdzie te reklamy tez mpamietam ze byl pewien cykl chyba tych najsmieszniejszych czy wlasnie niezakazanych... pkazywane z roznych stron swiata ktore nagrody poddostawaly.. siwetny ja zawsze rzalam jak kon hahahahahahaa.... to dopiero reklamy...juz nie pamietam zadnej polskiej reklamy ktora by mi sie podobala..Neutral..szkoda ze nie ma tego programu... a moglam se nagrac no:P..pozdr..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pozi
Inżynier



Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 388
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 8:28, 02 Wrz 2005    Temat postu:

o losowych porach na polsacie pokazują krótkie serie niezakazanych:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
czarnooka
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 05 Sie 2005
Posty: 2589
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 13:30, 02 Wrz 2005    Temat postu:

jasne a ja bede miec to dssczescie ze je dorwe:P.... pusc mi strzalke hahaha..Wink..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miras
Magister



Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią 19:48, 02 Wrz 2005    Temat postu:

Hej POZI zgadzam sie z tobą, ale nie dokońca. Napewno prawie 98% reklam jest do bani, ale ja mam swoje perełki które pirażaja głupotą, ale po całym dniu nerwówki i zachowywania powagi taka reklama mnie rozstreoswuje swoja głupotą. Do tych reklam należą:

- Nowa reklama prezerwatyw
- Kabaret Mumio w reklamach PLUSA (są tak głupie że az cieszą - nic tak nie cieszy jak głupota bliźniego)

no i moje ulubione:
- wszystkie reklamy piwa ŻUBR - nie sa aż takie głupie, ale przeciez każdy wie że za rogiem jest żubr Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pozi
Inżynier



Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 388
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 19:51, 02 Wrz 2005    Temat postu:

Super, tylko ze ja z TV jestem nie na bieżąco i nawet nie wiedziałem że jest jakaś reklama prezerwatyw. A tak na marginesie - widać co interesuje prawdziwego mężczyznę - gumki i alkohol...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dawid
Administrator



Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 7256
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zaleszany
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:53, 02 Wrz 2005    Temat postu:

Heh, ja telewizji też prawie wcale, o prezerwatywach nie słyszałem, żubra kilka wersji widziałem, a plusa ostatnio też coœ nowego. Miras opisz o tych prezerwatywach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Athea
Student



Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 278
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KPZ

PostWysłany: Sob 9:56, 03 Wrz 2005    Temat postu:

EEE tam...ja w takim razie jestem "inna" bo reklamy denerwują mnie tylko wtedy jak leci coś na prawdę interesującego, a poza tym to czemu nie. To jest niekiedy ciekawsze i śmieszniejesze niż niejedna komedia. A szczególnie te z kabaretem Mumio.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miras
Magister



Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob 13:46, 03 Wrz 2005    Temat postu:

Reklama prezerwatym DUREX (chyba).

Gość wchodzi do sklepu i pyta sie gdzie jest przymierzalnia, idzie rozbiera sie widać go tylko do pasa od góry. Coś naklada, nie widać, ogląda sie w lustrze, wychodzi z przymierzalni. Podchodzi do niego kobita ze sklepu i pyta jak pasuje, poprawiając to co on nałozył (nadal nie pokazuja co). gość ryczy, że idealnie pasuje i że kupuje. na tym konczy się cena i pokazuja plansze z gumą, reklamując że ma nowy kształt i idealnie pasuje. I reklama sie konczy.

Swoja drogą, tak na marginesie, to maja racje pasuje idealnie (bez podtekstów) Cool Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olag
Licealista



Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 147
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: od bociana :)

PostWysłany: Sob 15:25, 03 Wrz 2005    Temat postu:

No fajniutka ta reklama nawet ja przed dziesiatą godzina puszczają zboczeńce jedne....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
czarnooka
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 05 Sie 2005
Posty: 2589
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 16:04, 03 Wrz 2005    Temat postu:

hahaha miras widzialam tylko nigdy od poczatku nie moglam ogladnac hahah ale wczoraj akurat sie udalo hahahah .. reklama dobra.. prowokacja jeszcze na poziomie...i widac ktos pomysla przy tej reklamie...Wink.... heh...a tego kabaretu nienawidze uwazam te reklamy plusa naprawde beznajdze.. sorry... glupota mnie nei smieszy.. dl mnie zalosne...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
anulka
Profesor



Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 1072
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KpZ

PostWysłany: Sob 16:35, 03 Wrz 2005    Temat postu:

Ja tam lubie reklamy telefoni komórkowych-oczywiście tych śmiesznych jak pewnie 99% ludzkości. A tak to wogóle nielubie przerw reklamowych. Ale polecam program o reklamach "Nie-zakazane reklamy". Oczywiście są tam cały czas pokazywane reklamy, z krótkimy przerwami. Lecz tam pokazują śmieszne reklamy, ale nie takie jak nasze z Heya czy Era czy jakoś tak inaczej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miras
Magister



Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob 20:33, 03 Wrz 2005    Temat postu:

Ja powiem wiecej ja nie ogladam telewizji (no prawie). jedyne co ogladam to FAKTY (aby wiedzieć że cokolwiek sie dzieje na tym dziwnym świecie), oraz od czasu do czasu piłke nożną. filmów nie oglądam bo same powtórki lecą.
Co prawda TVN na jesień kilka ma ciekawych flmów, ale jak znam moje szczęście to zapewne mnie nie bedzie w domu.

A co do reklam, hymmm przydaja się, np aby skoczyc do łazienki, albo zrobic sobie kawę poczas filmu, a poza tym ja np nie umiem usiedzieć na miejscu przez więcej niz pół godziny bezczynnie sie gapiąc w TV.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pozi
Inżynier



Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 388
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 23:15, 03 Wrz 2005    Temat postu:

Kurcze, będę musiał zaczaić się na tą reklamę prezerwatyw z ciekawości. Bo samych prezerwatyw chronicznie nienawidzę... nawet jeżeli idealnie pasują. No i to by pasowało do tematu tego wątku Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gibemarvel
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 2866
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:44, 04 Wrz 2005    Temat postu:

ojaaa no piknie. ja tej reklamy nie widzialam i reklam nie lubię, chyba, że plus gsm, które tak rzuciły wszystkich na kolana, ja się tam nimi tak nie zachwycam, ale fakt faktem, śmieszą mnie. była kiedyś taka reklama jakiegoś banku chyba... czy ubezpieczenia.. nie pamiętam już dokładnie. a szkoda bo zakochałam się w muzyce z tej reklamy na amen.. i oglądałam reklamy tylko po to żeby usłyszeć to jeszcze raz.
potem skrócili tą melodię (i to najlepszy fragment!!!!), a teraz już jej nie ma:(
i co to było?... Sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Film i Telewizja
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin