Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego! Amatorzy zbudowali arkę, a profesjonaliści Titanica!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki przeciw starzeniu się :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Wszystkieśmy dziewczęta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurynka
Wykładowca UJ



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1453
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ...from the never ending story...

PostWysłany: Śro 8:24, 04 Kwi 2007    Temat postu: Kosmetyki przeciw starzeniu się :)

Ostatnio wypróbowałam sobie maseczkę oczyszczającą i wygładzającą Dermiki. Jak dla mnie rewelacja. Very Happy W ogóle słyszałam, że jest to najpopularniejsza firma wśród ludzi z TV i podobno najlepsza. Na razie kupiłam sobie tylko saszetki, bo wszystkie kosmetyki Dermiki są bardzo drogie, a chciałam najpierw wypróbować.
A Waszym zdaniem jakie są dobre kosmetyki lub jakieś naturalne metody na poprawę jakości skóry(nie tylko na twarzy)?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Orion
Profesor



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 952
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:08, 04 Kwi 2007    Temat postu:

hmm najwazniejsze miec skore dobrze nawilżoną. a tak to jestem miłośniczką zmarszek Razz kocich pazurków przy oczkach Smile

fajne sa też maseczki z ogórka Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AMDA
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 2297
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Czw 11:57, 05 Kwi 2007    Temat postu:

ja tam się nie znam na takich maseczkach. Mówię wam, ja to tylko krem Bambino stosuję i to wszystko Smile

Heh, skóra jak pupcia niemowlęcia Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Orion
Profesor



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 952
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 13:41, 05 Kwi 2007    Temat postu:

maseczka z siemienia lnianego Smile i najwaznieszje to dobrze się odżywiac bo nawet najlepszekremy nie pomogą jak czlowieka coś wewnętrznie zjada

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aurynka
Wykładowca UJ



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1453
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ...from the never ending story...

PostWysłany: Czw 13:45, 05 Kwi 2007    Temat postu:

Orion napisał:
maseczka z siemienia lnianego Smile i najwaznieszje to dobrze się odżywiac bo nawet najlepszekremy nie pomogą jak czlowieka coś wewnętrznie zjada

A co polecasz do jedzenia, aby dobrze działało na wygląd skóry i paznokci?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Orion
Profesor



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 952
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 19:05, 05 Kwi 2007    Temat postu:

może to zabrzmi po babcinemu ale owoce i warzywka . bo potrzebne sa witaminki i minerały. nalezy duzo pic niegazowanej wody.

a takie rzeczy jak chipsiki cheesburgerki cola popcornic -wszystko jest dla ludzi ale powiedzmy jako "mały grzeszek" a nie podstawa jadłospisu

no i oczywiscie nie katowac sie jakimis dziwnymi dietami cud, bo z reguły na cere dziala fatalnie, bo wyczerpuje organizm i zaburza jego metabolizm.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aurynka
Wykładowca UJ



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1453
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ...from the never ending story...

PostWysłany: Nie 17:56, 08 Kwi 2007    Temat postu:

Orion napisał:
może to zabrzmi po babcinemu ale owoce i warzywka . bo potrzebne sa witaminki i minerały. nalezy duzo pic niegazowanej wody.

.

Słyszałam, że nie powinno się jeść zbyt dużo marchewki, bo mogą się zrobić plamy na twarzy. Confused Prawda to? Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cleopatra
Zasłużony weteran



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4689
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Alex.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 20:16, 08 Kwi 2007    Temat postu:

Wink Nieprawde -wrecz przeciwnie, marchew sprawia, ze skora nabiera ladnego koloru, niczym musniecie slonecznych promieni Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bolo
Profesor



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 905
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pyrlandia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:43, 09 Kwi 2007    Temat postu:

dziewczyny!!! nie poprawiajcie natury.
Kobieta ma najbardziej naturalny wygląd zaraz po przebudzeniu się rano.
Moja małżonka wygląda nadal pięknie bo nigdy nie poprawia swojej urody. Co najwyżej czasem (od święta) ją podkreśla.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gibemarvel
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 2866
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 11:09, 09 Kwi 2007    Temat postu:

Bolo, ale tu przecie o naturze.. zdrowe jedzonko czy mineralna woda to jej owoce, więc gdzie tu "poprawianie"? Wink Chyba, że chodziło o te wcześniej wspomniane kremy i maseczki, to tak. Osobiście nie stosuję, ewentualnie oczyszczający tonik do twarzy, krem nivea tylko do ust, twarzy mardziej nie katuję Very Happy (oprócz malowania oczek Razz, ale tu o cerze mowa).
Oczywiście niszczy się od używek, ale moja od tygodnia wygląda dużo ładniej i zdrowiej Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cleopatra
Zasłużony weteran



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4689
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Alex.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 12:42, 09 Kwi 2007    Temat postu:

Wink BOLO - masz racje: NIE MA TO JAK NATURA!!! i dzieki temu, ze w zaden sposob nie poprawiam JEJ ARCYDZIELA - wygladam dzisiaj tak, jak wygladam. (A przeciez nie jestem pierwszej mlodosci - jesli patrzec w akt urodzenia, ale duchem ciagle dwudziestolatka) Wink

Nie stosuje zadnych "rupieci" w stylu: maseczka, odzywka i co tam jeszcze, (nie mam pojecia jak sie to wszystko zwie), bo skoro odzywiam sie ZDROWO, to tym samym dostarczam cerze wszystkich witamin i mineralow - jakich potrzebuje, a twarz przemywam czesto woda mineralna.

Moim zdaniem cala ta machina kosmetyczna robi wiele reklam po to, aby zbijac biznes. Jak zaobserwowalam u tych co stosuja te wszystkie mazidla na codzien: owszem, po zrobieniu makijazu wygladaja glaciutko, ale po zmyciu tej tapety widac, jak skora sie starzeje - i to w szybkim tempie. Mozna to porownac do nawozow sztucznych: roslinki rosna szybko, sa duze, ladniutkie, ale.... gdzie sa WITAMINY i MINERALY???????
Przeanalizujcie sobie to mile panie..... Very Happy

Jedynym moim kosmetykiem sa: krem NIVEA, pomadka nawilzajaca bezbarwna, (na extra okazje - kolorowa), maskara i kredka - na szczegolne okazje. No i perfum "Cleopatra" - bo jakze moglo by byc inaczej?????? Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Orion
Profesor



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 952
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 16:44, 09 Kwi 2007    Temat postu:

zgodze się pod jednym warunkiem czasami nie ma wyjścia. czasami dziewczyny maja takie zaburzenia hormonalne ze musza uzywac tabletek regulujacych. czasami mamy karnacje ze jak nie uzyjemy filtru to bedziemy buraczo cierpiace.

ja uwazam ze wszystko z umiarem. pomalowac sie od czasu do czasu mozna. nie uwazam zeby chodzenie z tona make up'u bylo dobre ale raz na wielkie wyjscie czemu nie.

a co do kremow to jesli 20 latka stosuje krem przeciwzmarszczkowy to nic dziwnego ze jej skora w wieku 40 lat zrobi sie obwisla ale jak zaczniesz wspomagac skore po 50 to mozesz przedluzyc jej prawidlowe funkcjonowanie.

trzeba znaleść złoty środek


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jasna
Profesor Doktor Habilitowany



Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 2443
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: interesuje mnie: DO
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 16:55, 09 Kwi 2007    Temat postu:

Sposobem na dobrą cerę i młody wygląd jest dobre samopoczucie i młodość wewnętrzna. Dziś mama upewniała się czy sobie nie wstrzykiwałam botoxu Laughing
(jakby sama nie wyglądała o 2o lat mniej niz ma Very Happy )

A to zasługa ciągłych poszukiwań, dociekliwości i radości życia! Człowiek który ma ciekawość świata dziecka nie ma szans się zestarzeć.

...Ale tego musiał mnie najpierw ktoś nauczyć Very Happy
A jeszcze wcześniej tę osobę znalazłam. Bo szukałam!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Daga
Licealista



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 170
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Skad Słońce rzuca promienie

PostWysłany: Pią 21:53, 11 Maj 2007    Temat postu:

Very Happy Bardzo słusznie Jasna, to nasza wewnętrzna radość życia jest najlepszym i najwspanialszym kosmetykiem MŁODOŚCI! Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nightgale
Wykładowca UJ



Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 1422
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14:47, 12 Maj 2007    Temat postu:

Tak z ciekawości : co to botox ?
Przepraszam za głupie pytanie ale w tej dziedzinie jestem ignorantem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Wszystkieśmy dziewczęta
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin