Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego! Amatorzy zbudowali arkę, a profesjonaliści Titanica!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Piłka nożna

Posty: 2866

Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 13:22, 04 Wrz 2005    Temat postu:

3:2 ale z jakim bólem!!! te ost kilkanaście minut to był jakiś dramat obyczjowy! A sędzia jest nieuformowanym ***** AGHRRRRRrrrrr...
Za co była ta kartka dla FAULOWANEGO euzebiego? może mi ktoś powiedzieć? albo czemu sędzia nie gwiznał, jak Kosowski dostał w twarz z buta?? (chyba ewidentnie było widać, że austriak nie ma szans dosięgnąć piłki tylko chce mu o głowę zahaczyć?!) Tak więc uważam, że zapowiedź swojego poziomu przedwczoraj (incydent jednego z austriaków i jego epitet w kierunku Polaka tudzież Polski) ładnie potwierdzili w meczu, udowadniając, że nie stać ich na kulturalną grę (23 faule w meczu!).
A do gry naszych zastrzeżeń większych nie mam oprócz paru PROSTYCH błędów w przyjęciu piłki, która ewidentnie nie chciała im się do nóg kleić. Parę takich błędów na prawdę bolało.. No w każdym razie.. właśnie.. dlaczego ja to montuję w ątku o Wiśle???? ehh

gibemarvel

Posty: 2866

PostWysłany: Sob 20:00, 10 Wrz 2005    Temat postu:

Wisełka - pogoń 2:1 Very Happy))))
w mojej ulubionej knajpie puszczają od niedawna mecze i bardzo mnie cieszy ten fakt:)

gibemarvel

Posty: 2866

PostWysłany: Czw 11:46, 15 Wrz 2005    Temat postu:

15.09. pierwsza runda Pucharu UEFA !
Wisła Krk - Vitoria Guimaraes
Ten mecz to chyba tylko formalność, bo Vitoria bardzo słabo spisuje się w rozgrywkach krajowej ekstraklasy. W tabeli zajmuje ostatnie, 18. miejsce. W piątek przegrała z Bragą 0:2 i była to jej trzecia porażka z rzędu. Dotychczas jej piłkarze nie zdobyli ani jednego punktu, strzelili tylko jednego gola (autorstwa Marka Saganowskiego), a stracili siedem. No i posypało im się ostatnuio trochę czerwonych kartek. Chętnie zatem pooglądam Wisełkę w pucharze, żeby zapomnieć o Lidze Mistrzów..

gibemarvel

Posty: 2866

PostWysłany: Pią 8:59, 16 Wrz 2005    Temat postu:

czegoś takiego w wykonaniu Wisły dawno nie widziałam............ z kim jak z kim, ale z kelnerami typu Victoria przegrać 0:3 to już coś jest bardzo nie tak.. 1wsza połowa do przeżycia - głupi faul w 23. minucie Głowackiego, który chyba zapomniał, że jest w polu karnym... >> 0:1, potem wydawało się, że czekamy tylko na naprawienie tego błędu, tymczasem schodzimy z murawy po 1wszej połowie z tym samym wynikiem.. 2ga jeszcze gorsza od 1wszej, Wisła oddała w sumie zaledwie jeden strzał na bramkę, podczas gdy Victoria cały czas kręcili się wokół bramki Majdana. No i w końcu całkiem ładna bramka z asystą Saganowskiego i 0:2 dla Guimaraes w 70tej minucie i, o niebiosa, 3cia bramka wpada już minutę po 2giej.. w tym momencie chyba już nikt nie miał wątpliwości, że Wisła pomyliła boisko z chyba z wakacjami na karaibach i że tu się gra a nie odpoczywa. Wyłączyłam tv 10 minut przed końcem meczu, bo żal było na to patrzeć. Czy to chwilowe załamanie? czy escape ważnych zawodników może zrzuci niedługo Wisłę do 2giej ligi???!! Haha wcale się nie zdziwię, ja tu chciałam zapomnieć LM, a załamałam się jeszcze bardziej eehhhh. Wisło pozbieraj się, apelujęęęęę!!!

PORAŻKA-KATASTROFA-PARODIA-KOMPROMITACJA
Wisełka posprzedawała tych piłkarzy, ktorzy utrzymywali poziom druzyny...a teraz to nawet nie wiadomo czy osiagna jakis sukces w polskiej lidze...a co do reszty - no coments

Dawid

Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 7256

Pomógł: 11 razy
Skąd: Zaleszany

PostWysłany: Pią 17:17, 16 Wrz 2005    Temat postu:

Wyjdzie na to, że za parę lat w polskich klubach zobaczymy reprezentantów Bahrajnu, Tuvalu, Omanu i innych kuwejtówSmile

PostWysłany: Pią 22:37, 16 Wrz 2005    Temat postu:

Ja miałem przezcucie i nie golądałem meczu Wisły. Cos mi mówiło że przegrają. Szkoda tylko że nie obstawiłem tego meczu bo na przeciwnika wisełki było ponad 2.5:1

PostWysłany: Sob 8:29, 17 Wrz 2005    Temat postu:

haha Tak, Wisełka nie jest całkiem do niczego, można zarabiać na ich przegranych Laughing Laughing Laughing

Athea
Student

Posty: 278

Skąd: KPZ

PostWysłany: Nie 12:41, 18 Wrz 2005    Temat postu:

Wisełka nasza gra za jakiś tydzień w Gorzycach czyli w miejscowosci połozonej od mojej, jakies 3 km, moze by sie wybrał i zobaczył jak na żywo prezentuje się Radek Majdan ??? Ariel jak myslisz?

Dawid

Posty: 7256

PostWysłany: Nie 13:00, 18 Wrz 2005    Temat postu:

Ariel myśli:
bilety wykupili trzy miesiące temu, po meczu będzie burda, a ja mogę niechcący zbrzuchacić DodęSmile Czyli wszystko wskazuje na to, że (nie)pojawię się tam!

Athea
Student

Posty: 278

Skąd: KPZ

PostWysłany: Pon 20:04, 19 Wrz 2005    Temat postu:

nie prawda! bo bilety mozna kupic zaraz przed meczem, stadion obstawi policja ze wszystkich stron, Doda bedzie grzac tylek w Krakowie albo innym miescie, a wiec nic tylko jechac ale zimno bedzie...atmosfera za to gorąca gwarantuje!!!