PostWysłany: Nie 22:23, 21 Sie 2005    Temat postu:

Laughing

Podoba mi sie Twoje poczucie humoru Laughing

(To do Twojej poprzedniej wypowiedzi)

Ostatnio zmieniony przez Jasna dnia Nie 22:26, 21 Sie 2005, w całości zmieniany 1 raz
Jasna

Posty: 2443

PostWysłany: Nie 22:25, 21 Sie 2005    Temat postu:

Gosiu, nie ma Ciebie w uzytkownikach, wiesz czemu? Nie moge Ci prywatnego posta wyslac... ;(

Gosiaaa
Profesor

Posty: 992

PostWysłany: Pon 9:31, 22 Sie 2005    Temat postu:

Polskie siatkarki wygrały z Bułgarkami 3:2 (17:25, 16:25, 25:15, 25:20, 15:12) w decydującym meczu turnieju barażowego w Warnie i pojadą na przyszłoroczne mistrzostwa świata do Japonii. Nasze zawodniczki przegrywały już 0:2 w setach.

W pierwszym secie Polki wyrównaną walkę toczyły tylko do stanu 7:7. Później Bułgarki, dzięki dobrej grze w bloku i udanym zagrywkom, zdobyły czteropunktową przewagę, która utrzymała się do drugiej przerwy technicznej (16:12). Po przerwie rywalki grały jeszcze lepiej i ostatecznie wygrały seta do 17.

W drugiej partii nasze zawodniczki nadal grały słabo. Bułgarki prowadziły 7:4. Polki zdołały dojść rywalki na 7:7, a później prowadziły nawet 10:9, dzięki dobrej grze blokiem. Niestety później podopieczne trenera Niemczyka nie potrafiły skończyć ataków i miały spore problemy z przyjęciem zagrywki. Bułgarski szybko odskoczyły na 15:11 i zdecydowanie dominowały na boisku, znakomicie grając w bloku i ataku, głownie dzięki Zetovej. Z każdą piłką reprezentantki Polski popełniały coraz większe błędy i przegrały do 16.

W trzecim secie role diametralnie się odwróciły. Wyrównana walka toczyła się do stanu 5:5. Później wreszcie Polki się obudziły, grały lepiej w ataku i dobrze blokiem. Przyniosło to szybko efekt. Nasze zawodniczki odskoczyły na 10:6 i 15:8. W tym czasie Bułgarki grały nerwowo i popełniały błędy. Uspokojone duża przewagą nasze zawodniczki także zaczęły popełniać proste błędy i na drugą przerwę techniczną zeszły prowadząc 16:12. Na szczęście w końcówce seta zagrały zdecydowanie lepiej w obronie i powiększyły przewagę do 10 punktów, deklasując rywalki do 15.

Na początku czwartej partii Polki poszyły za ciosem. Szybko objęły prowadzenie 4:1, a do pierwszej przerwy technicznej prowadziły 8:4. Czteropunktowa przewaga reprezentacji Polski utrzymała się do drugiej przerwy technicznej (16:12). Po powrocie na boisko przewaga naszej drużyny błyskawicznie stopniała do jednego punktu (17:16). Bułgarki doprowadziły nawet do remisu po 18, ale na szczęście Polki dzięki grze blokiem i atakom Glinki ponownie odskoczyły na 21:18 i po znakomitych zagrywkach Skowrońskiej wygrały seta do 20.

Decydującego seta nasze zawodniczki rozpoczęły bardzo dobrze i uzyskały trzypunktową przewagę 5:2 i 6:3, a na przerwę techniczną schodziły z prowadzeniem 8:4. Po zmianie stron zrobiło się dramatycznie. Nasze zawodniczki robiły błędy w przyjęciu i straciły przewagę (8:7). Potem znowu nasze „Złotka” odskoczyły na 4 punkty (12:Cool, by ostatecznie wygrać tie-break do 12 i mecz 3:2.

Polska - Bułgaria 3:2 (17:25, 16:25, 25:15, 25:20, 15:12)
Polska: Bełcik, Skowrońska, Mróz, Pycia, Glinka, Świeniewicz, Zenik (libero) oraz Przybysz, Śliwa, Rosner, Mirek, Liktoras

Bułgaria: Deberliewa, Zetowa, Kolewa, Straszimira Filipowa, Goczewa, Janewa, Maria Filipowa (libero) oraz Cwetanowa, Żarkowa, Georgiewa, Sokołowa

Ps Jasna5 pojęcia nie mam dlaczego nie ma mnie w użytkownikach! ale domyślam sie, że już mnie znalazłaśSmile Może tylko robię pozory dużego człowieka:) a w gruncie rzeczy jestem malutka:)

PostWysłany: Pon 22:50, 22 Sie 2005    Temat postu:

Gosiaaa a co to za durna wypowiedz? komu chcialoby sie to czytac:) zlituj sie!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
teraz musisz do wrzesnia z tymi meczami poczekac:)
i pamietaj- GOLAS JEST THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosiaaa
Profesor

Posty: 992

PostWysłany: Śro 9:34, 24 Sie 2005    Temat postu:

Co ma Gołaś do Glinki?! przecież to facet a my tu rozmawiamy o siatkarkach:) a komu się chce to czytac? nie wiem! sama tego nie czytałam. jak ktos sie interesuje i chce wiedziec jak mecz przebiegał to sobie przeczytał. pozdrawiam cie martusiu:)

Gosiaaa
Profesor

Posty: 992

PostWysłany: Sob 9:17, 17 Wrz 2005    Temat postu:

Dziś w Zagrzebiu rozpoczynają się mistrzostwa Europy siatkarek. Tytułu najlepszej drużyny na Starym Kontynencie broni reprezentacja Polski, dowodzona, tak jak przed dwoma laty przez Andrzeja Niemczyka.

Tuż po wczorajszym treningu przed dzisiejszym meczem z Azerbejdżanem (godz. 18.00) biało-czerwone dowiedziały się o tragicznej śmierci Arkadiusza Gołasia. Większość z nich znała go dobrze.

"Na znak żałoby wystąpimy w meczu z Azerbejdżanem z czarnymi wstążkami na koszulkach" - zapowiedział menedżer reprezentacji, Marek Brandt.

zapraszam do wspólnego kibicowania!

Gosiaaa
Profesor

Posty: 992

PostWysłany: Sob 19:18, 17 Wrz 2005    Temat postu:

ME siatkarek: Gładkie zwycięstwo Polek na inaugurację

Znakomicie rozpoczęły udział w ME siatkarek nasze zawodniczki, które bronią tytułu mistrzyń Starego Kontynentu wywalczonego przed dwoma laty. Polki w pierwszym spotkaniu grupy I pokonały Azerbejdżan 3:0 (26:24, 25:20, 25:23).

Zawodniczki Azerbejdżanu były uważane za najgroźniejsze rywalki biało-czerwonych w walce o awans do półfinału.

I set: Polskie siatkarki pierwszego seta w turnieju rozpoczęły od prowadzenia, którego nie oodały już do końca tej partii. Na pierwszą przerwę techniczną schodziły przy stanie 8:5, zaś na drugą 16:13. Rywalki doszły "biało-czerwone" na 22:22, ale wówczas nasze zawodniczki wykazały się silną psychiką, wygrywając seta 26:24.

II set: Druga odsłona od początku do końca należała do Polek. Podopieczne Andrzeja Niemczyka ani na moment nie oddały prowadzenia. Nieco nerwowo zrobiło się w końcówce seta, jednak Polki zdołały opanować sytuację i wygrały do 20. Bardzo dobrze w naszym zespole spisuje się Dorota Świeniewicz.

III set: Na początku trzeciej partii minimalną przewagę uzyskały Azerki, w których szeregach wyróżniała się doświadczona Jelena Szabowta. Przed pierwszą przerwą techniczną na prowadzenie wyszły Polki. Szybka i efektowna gra "biało-czerwonych" przynosiła efekty. Mistrzynie Europy odskoczyły na pięć punktów i pomimo ambitnej postawy rywalek, nie oddały prowadzenia już do końca meczu.

Polska - Azerbejdżan 3:0 (26:24, 25:20, 25:23)

Skład Polski: Bełcik, Glinka, Skowrońska, Pycia, Świeniewicz, Rosner, Zenik (libero) oraz Mirek.

PostWysłany: Nie 16:34, 25 Wrz 2005    Temat postu:

hmmmmm! siatkówka kobiet zaniedbana ;( nie miałam ja kiedy popisac, nikt mnie nie wyreczył Sad
ale cóż powiem krótko o mistrzostwach Europy! dziewczyny jak do tej pory graja świetnie! wczoraj w półfinałach pokonały Rosjanki i dzis o godzinie 19 graja z Włoszkami o obronę tytułu mistrzyń Europy! ! !

PostWysłany: Nie 18:57, 25 Wrz 2005    Temat postu:

Pomyślałem (!) sobie, że oglądne meczyk i Gosia się będzie cieszyć. I sobie oglądałem, ale jak to zwykle bywa jeśli ja coś ogladam to Polska przegrywa:) I sobie poszedłem...

Gosiaaa
Profesor

Posty: 992

PostWysłany: Nie 19:56, 25 Wrz 2005    Temat postu:

a Polki wygrały!!!!!!!!!!!!!!!! są złotkami po raz drugi! zagrały świetny mecz i jestem very happy! dziękuje Ci ariel, że zajrzałeś na ten mecz! buziaczka masz ode mnie za to :*

POLSKA BIAŁO-CZERWONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brat Dawida
Student

Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 269

PostWysłany: Pon 4:56, 26 Wrz 2005    Temat postu:

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa polska wygrała z włoszkami ich mecz zakończył sie wynikiem 25:!7