Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego! Amatorzy zbudowali arkę, a profesjonaliści Titanica!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko o wszystkim i jeszcze więcej Strona Główna -> Piłka nożna

Posty: 992

Skąd: z kapusty;)

PostWysłany: Śro 20:17, 07 Wrz 2005    Temat postu:

Laughing

45 min. - koniec I połowy
44 min. - odpowiedź Polaków; po akcji Smolarka przed bramką gości nie trafił w piłkę Żurawski
43 min. - po dośrodkowaniu Giggsa piłkę pewnie wyłapał Boruc
43 min. - Edwards uciekł naszym obrońcom prawa stroną; dośrodkował w kierunku Earnshawa, ale piłkę na róg wybił powracający Baszczyński
42 min. - Kosowski nie przejął przed polem karnym gości piłki po kiksie Collina; szkoda, bo mogło być groźnie
41 min. - Żurawski po prawej stronie; chciał zagrać w stronę Rasiaka, ale piłka zeszła mu z nogi i ponad bramką opuściła plac gry
40 min. - w odpowiedzi akcja Giggsa, który dośrodkował futbolówkę w pole karne, ale tam najlepiej ustawiony był uważnie grający Jop
40 min. - po zagraniu Żurawskiego lewym skrzydłem pociągnął aktywny Kosowski, zagrał do środka, ale tam nie było żadnego z partnerów
39 min. - dobre, szybkie spotkanie; Polacy stwarzają lepsze okazje do zdobycia gola, ale na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie wciąż utrzymuje się wynik bezbramkowy
38 min. - Giggs przejął piłkę w środku pola, natychmiast zagrał w stronę Earnshawa, ale ten nie zdołał opanować futbolówki
37 min. - Rasiak szaleje na obu skrzydłach! Tym razem wpadł w pole karne z lewej strony, strzelił z siedmiu metrów, z ostrego kąta, ale Coyne po raz kolejny udowodnił, że fach swój zna wyśmienicie
36 min. - Kosowski wychodził "sam na sam" z Coynem; przed polem karnym padł na murawę w starciu z Edwardsem, lecz sędzia nakazał grać dalej; chyba miał rację...
35 min. - Smolarek w pełnym biegu wpadł w pole karne, jednak uwikłał się w pojedynek z dwoma rywalami i piłkę stracił
35 min. - znowu akcja Polaków; na prawym skrzydle Partridge poradził sobie ze Smolarkiem
34 min. - Gabbidon umiejętnie powstrzymał szarżującego lewą stroną Kosowskiego
33 min. - Polacy w natarciu; Rasiak tym razem na prawej stronie; wrzucił futbolówkę przed bramkę gości, ale tam najszybszy był Coyne
33 min. - po zagraniu Smolarka z prawej strony Żurawski składał się na linii pola karnego do strzału z woleja, ale nie trafił w piłkę
32 min. - kolejna dobra pułapka offsajdowa w wykonaniu naszych obrońców; znów złapał się w nią Earnshaw
31 min. - po raz kolejny Szymkowiak w roli głównej; zagrał w pole karne, głową strzelał z szesciu metrów Rasiak, Coyne popisał się fantastyczną interwencją i wybił piłkę na róg; wcześniej jednak sędzia zagwizdał - Rasiak był na spalonym
31 min. - "Szymek" strzelał z 18 metrów; piłkę zablokowali obrońcy gości
30 min. - znów próba prostopadłego podania w stronę naszych napastników; tym razem zagrywał Szymkowiak, ale znów zbyt mocno
29 min. - Boruc dobrze wyłapał piłkę po dośrodkowaniu Rickettsa
28 min. - Rząsa strzelał z 25 metrów; przeniósł piłkę wysoko, wysoko nad poprzeczką
28 min. - Bąk chciał zagrać długą prostopadl.ą piłkę w stronę Rasiaka, ale podawał za mocno; od bramki Coyne
27 min,. - w odpowiedzi z okolic narożnika pola karnego strzelał Earnshaw, uderzył po ziemi, w środek bramki i Boruc nie miał kłopotów z interwencją
26 min. - Żurawski w swoim stylu zaatakował lewą stroną, "złamał" akcję do środka, wpadł w pole karne, strzelił z 12 metrów, ale piłkę odbił przed siebie Coyne, a do dobitki nie zdążył Rasiak
25 min. - Bąk spokojnie wybił piłkę na aut; był naciskany przez Giggsa, więc decyzja słuszna
24 min. - zbyt mocne przerzucenie piłki na drugą stronę boiska w wykonaniu Baszczyńskiego; Kosowski nie miał szans opanowac futbolówki
23 min. - sędzia nakazuje szybciej wprowadzać piłkę do gry walijskiemu golkiperowi
22 min. - Smolarek powrócił za "swoim" rywalem i przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gości
21 min. - Rząsa zagrał z lewej strony w pole karne w stronę Rasiaka; napastnik Tottenhamu wyskoczył na 10. metrze w górę, jednak nie trafił w piłkę; od bramki Coyne
20 min. - Giggs dośrodkował z kornera, ale w polu karnym najwyżej wyskoczył Boruc i pewnie chwycił piłkę
19 min. - Bąk ładnie, wślizgiem powstrzymał w narożniku boiska szarżującego Giggsa; róg dla Walijczyków
18 min. - Walijczycy grają z kontry; starają się uruchomić szybkiego czarnoskórego Earnshawa, ale Polacy w rewanżu grają presingiem i nie pozwalają na prostopadłe podania
17 min. - znów na spalonym Earnshaw; polscy defensorzy grają uważnie
16 min. - Earnshaw nie doszedł do podania Giggsa; od bramki Boruc
15 min. - ładna akcja Polaków zakończona jednak niecelnym strzałem; po wymianie kilku podan zza pola karnego strzelał Rząsa, ale piłka zeszła mu z nogi i została uderzona słabo i nieprecyzyjnie
14 min. - Rasiak przedłużył piłke w pole karne, do wbiegającego Smolarka, ale tego ubiegł odważnie interweniujący Coyne
13 min. - groźnie pod naszą bramką; po dośrodkowaniu Edwardsa w stronę Earnshawa z dużym spokojem interweniował jednak Jop
12 min. - Polacy zamknęli rywali na ich połowie; Żurawski strzelił z około 25 metrów; piłka odbila się od Gabbidona i o centymetry minęła słupek; tylko rzut rożny, a było bardzo groźnie
11 min. - Szymkowiak ładnie znalazł przed polem karnym Żurawskiego, który jednak stracił piłkę na rzecz Gabbidona
10 min. - na spalonym Earnshaw
9 min. - Sobolewski zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów; spudłował jednak znacznie, piłka poszybowała daleko obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Coyne'a
8 min. - dośrodkowanie Baszczyńskiego w pole karne; niedokładne; wybitą przez Walijczyków piłkę przejął Szymkowiak, ale tylko na chwilę
7 min. - aktywny Giggs na lewej stronie; zdołał dośrodkować w pole karne, gdzie jednak Earnshaw nie miał szans dojść do tego podania - futbolówka znalazła się w rękach dobrze interweniującego Boruca
6 min. - Giggs w środku pola wygrał główkowy pojedynek z Jopem, ale jest dobra asekuracja w naszej drużynie; futbolówkę przejął dobrze ustawiony Bąk
5 min. - kombinacja Smolarka z Szymkowiakiem przed polem karnym; zorientował się jednak w tym wszystkim Collin i przejął piłkę
4 min. - kapitalna akcja Polaków! Lewą stroną przdarł się Kosowski, ograł Edwardsa i zagrał przed pole karne, gdzie dużo czasu na oddanie strzału miał Szymkowiak; uderzył technicznie, ale chybił minimalnie - piłka poszybowała metr, może dwa nad spojeniem słupka z poprzczką
3 min. - złe podanie Giggsa w kierunku Earnshawa
2 min. - Żurawski na lewej stronie zdołał dośordkować w pole karne, gdzie wysoki Rasiak strącił futbolówkę głową, ale ta wpadła wprost w ręce Coyne'a
1 min. - pierwsza akcja Polaków; z prawej strony dośrodkował Smolarek, ale Rasiak w polu karnym nie przejął piłki
1 min. - nasi reprezentanci spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie
1 min. - spotkanie rozpoczynają Polacy

Koniec meczu
Koniec meczu. Ogromna radość polskich piłkarzy. Po ciężkim meczu Polska pokonała Walię 1:0. Końcówka była bardzo nerwowa, ale Polacy zasłużyli na to zwycięstwo.

90. min Walijczycy naciskają. Coraz większa nerwowość w grze Polaków

90. min Szwedzi remisują w Budapeszcie. Polska coraz bliżej MŚ

88. min Moment dekoncentracji i Walia mogła wyrównać. Davies fatalnie jednak przestrzelił z 10 metrów. A był nie atakowany przez nikogo z Polaków.

88. min Kontra Polaków. Gdyby Szymkowiak dokładniej podał Frankowski byłby sam na sam z bramkarzem

85. min Zmiana w Polsce: Żewłakow za Smolarka

84. min Z 30 metrów z rzutu wolnego mocno strzela Giggs. Boruc jest jednak na miejscu i łapie piłkę

83. min Rzut wolny wykonuje Szymkowiak, ale uderza za wysoko

82. min Brutalny faul Gabbidona na Frankowskim. Walijczyk ukarany żółtą kartką

80. min Zmiana w Walii: Joseph Ledley za Roberta Earnshowa

79. min Cały Frankowski. Dostał podanie w pole karne, zrobił z piłką obrót, ale uderzył trochę za lekko i Coyne nie dał się zaskoczyć

78. min Zmiana w Polsce: Radomski za Kosowskiego

78. min Znowu akcja Walijczyków. Ricketts źle jednak podaje w pole karne i Boruc przejmuje piłkę

77. min Żółta kartka dla Szymkowiaka, za faul na Daviesie

75. min Frankowski byłby sam na sam z bramkarzem po podaniu Szymkowiaka, ale w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca

71. min W meczu, który ma ważne znaczenie w przypadku awansu z drugiego miejsca Węgry remisują ze Szwecją 0:0. Jeśli tak się zakończy Polacy już dziś awansują, jeśli oczywiście dowiozą 1:0 z Walią do końca

68. min Zmiana w Walii. Schodzi Koumas wchodzi Craig Davies.

65. min Zmiana w Polsce: Frankowski za Rasiaka

64. min Dużo szczęścia mieli Polacy. Ricketts strzela głową z bliska po podaniu Koumasa, ale nad poprzeczką

60. min Jak oni tego nie wykorzystali. Zamieszanie w polu karnym, piłka trafia w końcu do Rasiaka, ale jego silny strzał z bliska broni Coyne

58. min Szybka akcja Walii, na miejscu jest jednak Jop, który udanie powstrzymuje Earshawa

54. min GGGOOOOOLLLLL dla Polski. Żurawski jest pewnym egzekutorem rzutu karnego.

52. min Karny dla Polski po faulu na Kosowskim!!!

50. min Rasiak przejmuje piłkę w środku boiska, podaje szybko do Smolarka. Pomocnik reprezenatcji Polski zagrywa prostopadłą piłkę do Żurawskiego, ale minimalnie szybszy jest Collins.

48. min Świetne podanie Szymkowiaka do Żurawskiego, który zgrywa na 7 metr do Rasiaka, ten potyka się jednak o obrońcę i przewraca. A miałby przed sobą pustą bramkę

46. min Rzut wolny z 30 metrów wykonuje Giggs, który wrzuca piłkę w pole karne. Główkuje jeden z Walijczyków, ale źle trafia w piłkę i Polacy wyjaśniają sytuację

46. min Rozpoczyna się druga połowa. W Walii jedna zmiana Duffy za Edwardsa.

Miras
Magister

Posty: 568

PostWysłany: Śro 21:46, 07 Wrz 2005    Temat postu:

Niestety, Szwedzi strzelają w doliczonym czasie gry bramkę. Gola zdobył Ibrahimović. Na awans musimy poczekać do października

W Budapeszcie rozpocząła się 91 minuta. Ciągle 0:0

W Budapeszcie rozpocząła się 90 minuta.

Szwedzi ciągle walczą o zwycięstwo, w końcówce spotkania wszedł nawet Henrik Larsson

W Budapeszcie ciągle 0:0, a do końca zostało 2 minuty

W Budapeszcie ciągle 0:0, a do końca zostało 4 minuty

Irlandia Płn. wygrywa z Anglią w Belfaście 1:0. Polska umacnia się na czele 6. grupy

W Budapeszcie Węgry remisują ze Szwecją 0:0, a do końca zostało jeszcze 10 minut. Jeśli takim wynikiem zakończy się to spotkanie Polacy już dziś awansują do MŚ

olag
Licealista

Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 147

Skąd: od bociana :)

PostWysłany: Pią 12:31, 09 Wrz 2005    Temat postu:

No i lipa nie dostalismy sie ale cóż...w baraze nie wierze moze jeszcze kiedys .. Very Happy

Athea
Student

Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 278

Skąd: KPZ

PostWysłany: Pią 15:59, 09 Wrz 2005    Temat postu:

Eee tam skąd taki pesymizm od strony mojej siostry...ja wierze w naszą reprezentację. Chłopcy dużo potrafią i na pewno sobie poradzą Smile

Miras
Magister

Posty: 568

PostWysłany: Pią 23:26, 09 Wrz 2005    Temat postu:

Spokojnie. Anglia dostała po du***, mamy 5 punktów przewagi nad Anglikami i jak narazie jestesmy na 1 miejscu. mamy teraz więcej mozliwości niż przed meczami z Walia i Austrią. Wystarczy że Anglia zremisuje lub przegra z Austrią i wchodzimy z pierwszego miejsca bez względu na mecz z Polska - Anglia. Jesli wygrają nam pozostaje wierzyc że zremisujemy. Wystarczy 0:0. anglia nie zachwyca formą.

Gosiaaa
Profesor

Posty: 992

PostWysłany: Sob 10:57, 10 Wrz 2005    Temat postu:

A JA JAKOS WĄTPIĘ BYŚMY WYGRALI Z ANGLIKAMI! RESZTA DLA MNIE JEST MOZE TROSZKE BARDZIEJ PRAWDOPODOBNA

Athea
Student

Posty: 278

Skąd: KPZ

PostWysłany: Sob 15:00, 10 Wrz 2005    Temat postu:

Więcej optymizmu! Luda! Myslmy pozytywnie i podbudowujmy nasza druzyne Smile a jak sie potoczy nasz ostatni mecz w grupie...to sie okaze 3majmy kciuki !!!!!!!!!!!!!

Matrix
Wykładowca UJ

Dołączył: 14 Sie 2005
Posty: 1248

PostWysłany: Sob 15:06, 10 Wrz 2005    Temat postu:

Jak by nie patrzeć, jesteśmy w czołówce grupy. Nie jest tak źle, widać, że reprezentacja odbudowuje się po słabszych latach,

olag
Licealista

Posty: 147

PostWysłany: Sob 17:02, 10 Wrz 2005    Temat postu:

No czekam z zaciekawieniem co te nasze piłkarzyki pokaża bo nie pamietam kiedy ostatnio grali tak dobrze!! nieźle, nieźle!

Athea
Student

Posty: 278

Skąd: KPZ

PostWysłany: Czw 15:12, 22 Wrz 2005    Temat postu:

Kiedy z tymi Englandami grają? nie moge sie od nikogo dowiedziec!

Na szczęście za rogiem jest Żubr w trawie puszczy, który nigdy sie nie nudzi

Ja obstawiam albo 1:1, albo 2:1 dla Polski (mam nadzieje na wygrana po tylu latach)

Athea
Student

Posty: 278

Skąd: KPZ

PostWysłany: Pią 15:55, 23 Wrz 2005    Temat postu:

No to trzeba będzie sobie ten wieczór zarezerwować... No nieeeeee to jest sroda! Trzeba będzie wczesniej pojsc spac bo na drugi dzien szkola, przed spaiem odrobic lekcje i sie nauczyc...no nieee parodia

Miras
Magister

Posty: 568

PostWysłany: Wto 23:42, 04 Paź 2005    Temat postu:

Ok jesli sie nie myle polska reprezentacja ma w piatek sparing z Islandią, w związku z tym czekam na wasze opiniei typy na ten mecz.

Ogłaszam konkurs (nagroda moje podziekowanie i usmiech Laughing ) na typowanie wyników. oczywiście zamieszczę opisy I i II połowy tego meczu.